Hakkımızda

Ham verilerin bilimsel ilkeler ışığında istatistiksel analiz işlemlerine tabi tutularak bilgi değeri olan sonuçlara dönüştürüldüğü bir bilgi atölyesi olan İstatistik Atölyesi 2012 yılında araştırma, istatistiksel veri analizi, raporlama ve eğitim hizmetleri alanında faaliyetlerine başlamıştır. Bilimsel disiplin ve etik kuralları ön planda tutan hizmet anlayışımız ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 
 

İlkemiz
 

Tez, Makale, Projeler aracılığı ile bilgi üreten bilim insanlarımıza ve bilginin değerini bilen gelecek kararlarında bilginin gücünden yararlanmak isteyen kurumsal işletmlere istatistiksel bilgi yönetimi danışmanlığı sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Türkiye’nin en çok güvenilen ve bilinen araştırma, analiz ve raporlama merkezi olmak.

 

Misyonumuz
 

Öğrenciler, akademisyenler ve kurumlara bilimsel ve etik değerler ışığında araştırma, analiz ve raporlama hizmeti sunarak değer katmak.

 
 

Sözümüz
 

İstatistik Atölyesi Bilgi Üretir… 

 

Biz İstatistik Atölyesi olarak bilginin en büyük güç olduğuna inanıyoruz.  Siz danışanlarımızın bu güce sahip olmalarına aracılık etmekten onur duymaktayız.

 

Kurucumuz

Oğuzhan ÇİÇEK

Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Oğuzhan ÇİÇEK anket tasarımı, saha yönetimi, istatistiksel veri analizi, raporlama çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca 2011 yılından bu yana MS Office ve SPSS uygulamalı istatistiksel veri analizi eğitimleri vermekte ve Üsküdar Üniversitesi Nöropazarlama Yüksek Lisans programında nöropazarlama araştırmaları, bütünleşik pazarlama iletişimi ve iletişim, algı yönetimi konularında eğitim görmüştür.

2012-2016 yılları arasında Bien Yapı Ürünleri, Gezinomi ve Von Otelleri için bayi memnuniyet araştırmaları, çalışan memnuniyet araştırmaları, müşteri memnuniyet araştırmaları ve analizleri ile birlikte satış, ciro, karlılık ve PR etkinliği analiz raporları hazırlamıştır. Bununla birlikte 1000'den fazla akademik ve kurumsal araştırma çalışmasının tasarımı, analizi ve raporlaması çalışmalarını yapmıştır.