Anket Hazırlama

Doğru sonuçlar için doğru veri, doğru veriler için doğru anket formu gerekir. Bu nedenle bilimsel araştırma çalışmalarınızda en doğru sonuçlara ulaşmanız için, konuya en uygun anket formunu sizin için ücretsiz hazırlıyoruz. Bu kapsamda araştırmanın amacına uygun olarak geçerliği ve güvenirliği yapılmış ölçeklerden yararlanarak çalışmanın daha nitelikli ve yorumlanabilir hale gelmesini sağlıyoruz.

SPSS, AMOS İle İstatistiksel Veri Analizi Hizmetleri

Bilimsel araştırma çalışmalarınızın veri analizlerini uzman istatistikçilerden oluşan ekibimiz ile hızlı ve güvenilir şekilde yapıyoruz. Bu kapsamda yaptığımız analizlerden bazıları;

Açıklayıcı faktör analizi (AFA), Doğrulayıcı faktör analizi (DFA), Yapısal Eşitlik Modeli (YEM), karşılaştırma analizleri (T testi, ANOVA testi, MANOVA testi, Tekrarlı ANOVA testi, Mann Whitney testi, Kruskal Wallis testi, Wilcoxon testi, Friedman testi), ilişki analizleridir (Korelasyon testi, Resresyon Testi, Ki kare testi).

Yorumlama ve Raporlama Hizmetleri

Bilimsel çalışmalarınızın araştırma kısımları için sunduğumuz akademik danışmanlık hizmetlerini kapsamında anket hazırlama ve istatistiksel veri analizi işlemlerini tabloların düzenlenmesi, yorumlanması ve raporlanması işlemleri ile tamamlıyoruz. Hazırladığımız analiz tablolarını APA formatına uygun olarak düzenliyor ve elde edilen istatistiksel bulguları yorumlayarak size okunabilir ve anlaşılabilir araştırma sonuç raporu teslim ediyoruz. 

Please reload

İletişim

Sağlık-1 Sokak No:59/20 Kolej Çankaya  ANKARA 

istatistikatolyesi@gmail.com 

Tel: 0544 438 0067

  • Facebook - Beyaz Çember
  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember